Dzień Dobry TVN

sezon 3

Dzień Dobry TVN

Stefan Hula nie tylko na skoczni

Stefan Hula to jeden z najlepszych polskich skoczków narciarskich. W wieku dwunastu lat wygrał nieoficjalne Mistrzostwa Świata Dzieci w skokach narciarskich. Od czternastu lat skacze w kadrze narodowej w Pucharze Świata. Na Igrzyskach Olimpijskich w  Pjongczangu w konkursie drużynowym zdobył brąz. Czy jego córki są zainteresowane skokami narciarskimi? Jak wygląda jego życie prywatne?

Zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich

Marcin Sawicki z „Dzień Dobry TVN” spotkał się w Zakopanem z komentatorem sportowym Markiem Rudzińskim. Jak żałoba narodowa wpływa na trwające tam zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich?

Cena wolności

W islamie kobieta lub mężczyzna, którzy ogłaszają, że przestali wierzyć w Boga zostają skazani na karę śmierci. Aktywistka i działaczka na rzecz praw kobiet Rana Ahmad opowiedziała o swojej historii. - W wieku dwudziestu sześciu lat odeszłam od islamu i zostałam ateistką – powiedziała. W 2015 roku zdecydowała się uciec z kraju do Turcji z zamiarem przedostania się do Europy. Jaka była reakcja jej rodziny? Jak wygląda teraz jej życie?

Jak wygląda życie muzułmanek, które wyrzekły się wiary?

Dr Magdalena El Ghamari, kierownik pracowni Bezpieczeństwa Kulturowego Collegium Civitas, opowiedziała o życiu muzułmanek, które wyrzekły się wiary. Jak traktuje takie osoby rodzina?

Zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich

Prezenterka pogody Dorota Gardias wybrała się do Zakopanego, gdzie odbywają się zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich. Jaka jest tam pogoda? A jaka prognoza jest przewidywana dla całego kraju?

Mikołaj Rey i jego pomysły na nabiał

W kuchni programu Mikołaj Rey przygotowywał dania z nabiałem. Jakie dania przygotował?