Dzień Dobry TVN

sezon 3

Dzień Dobry TVN

Co może oznaczać swędzenie skóry głowy?

Swędzenie skóry głowy jest dość uciążliwe, bywa też objawem poważnych chorób. Jakich? Czy stres lub codzienne mycie włosów mogą być przyczynami swędzenia? W jakich przypadkach można walczyć z tą dolegliwością domowymi sposobami, a kiedy warto udać się do lekarza? Na te i na wiele innych pytań w „Dzień Dobry TVN” odpowiedziała trycholog Anna Kuznetsova. – Środowisko skóry głowy musi być trochę kwaśne – wyjaśniła.

Odpicowane mieszkanie – kolory na topie

W kolejnym odcinku cyklu „Odpicowane mieszkanie” Katarzyna Jaroszyńska odwiedziła dom, w którym znajdziemy wiele modnych elementów, a zwłaszcza kolorów - między innymi butelkową zieleń, granat, złoto. Jednak w 120-metrowym domu króluje przede wszystkim czerń. Właściciele domu: Anna i Bartłomiej Urbaniak opowiedzieli o remoncie domu i poszczególnych elementach wystroju.

Trendy wnętrzarskie na 2019 rok według Ewy Mierzejewskiej

Co będzie modne w tym roku w świecie wystroju wnętrz? Dekoratorka Ewa Mierzejewska opowiedziała o trendach wnętrzarskim na 2019 rok. Dlaczego według niej hitem stały się zwłaszcza antyki i odnowione stare meble? – W Japonii popularne są elementy ceramiki, które są na przykład wyszczerbione czy obtłuczone – wyjaśniła.

Drużyna z dwiema parami bliźniaczek. Jedyna taka w Polsce?

Do drużyny piłkarskiej klubu Hetmanki Włoszczowa należą dwie pary bliźniaczek - Julia i Gabriela Andzel oraz Magdalena i Anna Leszcz. Na jakich pozycjach grają? Czy trener i koleżanki z drużyny często je mylą? Od kiedy piłka nożna jest pasją bliźniaczek? Bliźniaczki opowiedziały o swojej sportowej karierze i pasji. – Bycie siostrą bliźniaczką ma dużo plusów i minusów – wyjaśniła Anna Leszcz.