Dzień Dobry TVN

sezon 10

Dzień Dobry TVN

Maria Skatura to rysowniczka, która zyskała popularność dzięki swojej serii „Psie Sucharki”. Krótkie formy komiksowe, w zabawny sposób obrazują życie codzienne naszych pupili. Skąd artystka wzięła taki pomysł?

Jak zrozumieć psią rzeczywistość?

W programie „Dzień Dobry Wakacje” Zofia Zaniewska-Wojtków oraz Piotr Wojtków opowiedzieli o tym, jak zbudować relację ze swoim psem. Behawioryści są również autorami książki „Słuchając Psa”, dzięki której możemy dowiedzieć się, w jaki sposób zrozumieć naszych czworonogich przyjaciół oraz jak nauczyć się ich słuchać.

Pogoda na dziś

Tomasz Zubilewicz opowiedział o Termach Chochołowskich, które są największym tego typu obiektem w Polsce. Prezenter przedstawił również prognozę pogody na weekend.

Fryzura idealna na plażę

Latem nasze włosy są najbardziej narażone na działanie promieni słonecznych. Co więc zrobić, by nie stały się suche i łamliwe? Dobrawa Piękos-Szymańska podpowiedziała, jak wykonać fryzury odpowiednie na plażę.

Projekt Plaża

Olivier Janiak w wakacyjnym cyklu „Projekt Plaża” tym razem wybrał się do Ustki, gdzie rozmawiał z Klaudią Makowską oraz Karoliną Malinowską o tym, jak latem zadbać o stopy. Na co powinno się  zwracać uwagę, podczas wybierania obuwia dla dzieci?