Dzień Dobry TVN

sezon 10

Dzień Dobry TVN

Na wakacyjnej scenie „Dzień Dobry Wakacje” nad Wisłą, zespół Big Cyc wystąpił ze swoją najbardziej znaną piosenką „Makumba”.

Rekordzistka świata z Wieliszewa

Patrycja Bereznowska jest lekkoatletką uprawiającą w biegi dwudziestoczterogodzinnych, która na co dzień mieszka w Wieliszewie, gdzie odwiedził ją Marcin Sawicki. Biegaczka opowiedziała o jednym z najtrudniejszych wyścigów, w którym niedawno brała udział i ukończyła, zajmując fenomenalne drugie miejsce. Jak przygotowuje się do zawodów?

Newsy dla zabieganych kobiet

Magdalena Garbacz-Kajda oraz Agata Kubasiewicz wspólnie stworzył newsletter dla kobiet, które nie mają czasu na bieżąco śledzić aktualnych wydarzeń ze świata. W informacjach panie znajdą wyselekcjonowane wiadomości z autorskimi komentarzami. Skąd wzięły taki pomysł?

Pogoda na dziś

Prosto z Doliny Chochołowskiej Tomasz Zubilewicz przedstawił prognozę pogody na najbliższe dni oraz opowiedział o atrakcjach, które oferuje ta miejscowość.

Pora na pomidora!

W dzisiejszej kuchni programu królował pomidor. Piotr Kucharski zaproponował pyszne potrawy, które możemy przygotować, z dodatkiem tego pysznego warzywa. A jakie rodzaje najlepiej wybierać?