Dzień Dobry TVN

sezon 39

Dzień Dobry TVN

Program “Droga do gwiazd” zadebiutował w 2001 roku. Utalentowani muzycznie uczestnicy występowali przed jurorami, aby rozpocząć swoją karierę solową. Hubert Bisto wziął udział w programie i z powodzeniem zaśpiewał piosenkę “Tacy sami”. - Koncertowaliśmy bardzo długo, a później nagle stwierdziłem, że muszę odpocząć - powiedział wokalista. W przerwie od muzyki Hubert zajął się modą i realizacją swoich marzeń. Po wielu latach przerwy powrócił z nowym singlem “Czuję, że umrę”. Co teraz planuje artysta?

Konno przez świat

Dziecięce marzenia związane z końmi przekształciły się w życiową pasję Ewy, która już od kilku lat przemierza świat w końskim siodle. Ewa Rot-Buga zwiedziła ze swoim mężem aż cztery kontynenty. - Nasza pierwsza wyprawa odbyła się w wysokie kaukaskie góry. To było nieprawdopodobne doświadczenie przestrzeni i wolności - powiedziała podróżniczka. Wspólne konne wyprawy zainspirowały małżeństwo do wydania książki, w której Ewa opisuje przygody, a Sławek pokazuje zdjęcia z ich podróży. Jaka będzie ich kolejna wycieczka?

Pogoda na dziś

Tomasz Zubilewicz spacerował górskim szlakiem widokowym. Dokąd wędruje prezenter.Przy okazji przedstawił prognozę pogody na dziś.

Protonoterapia nie dla dzieci?

12-letni Kuba choruje na guza mózgu. Nadzieją dla chłopca mogłaby być protonoterapia, która w Polsce jest dostępna i bezpłatna jedynie dla osób dorosłych. - Terapia protonowa jest formą radioterapii. Ewentualne różnice w leczeniu dzieci a pełnoletnich wynikają jedynie z dawki wykorzystanego promieniowania - powiedział dr n. med. Tomasz Skóra. Zabieg za granicą kosztuje ponad 300 tysięcy złotych. Z czego wynika odmowa w leczeniu chłopca w Polsce?

Miód w kuchni

W kuchni “Dzień Dobry TVN” Grzegorz Zawierucha zaproponował dania z tym, co misie lubią najbardziej. Kucharz udowodnił, że miód może być używany praktycznie do każdego dania na słodko oraz na słono. Jakie przepisy przedstawił?

Hubert Bisto w piosence “Czuję, że umrę”

Na scenie “Dzień Dobry TVN” wystąpił Hubert Bisto, uczestnik pierwszej edycji programu “Droga do gwiazd”. Wokalista zaprezentował swoją nową piosenkę “Czuję, że umrę”.