Dzień Dobry TVN

sezon 15

Dzień Dobry TVN

Maria Konarowska niedawno urodziła swoje pierwsze dziecko. Reporterka „Dzień Dobry TVN” Katarzyna Jaroszyńska odwiedziła aktorkę, która opowiedziała, jak czuje się w roli matki. – Mi się wszystko tak spina z tej miłości – zdradziła podekscytowana.

Kinga Korta o macierzyństwie

Kinga Korta to mieszkająca w USA bizneswoman. Popularność zdobyła udziałem w programie „Żony Hollywood”. Dwa lata temu, po długim czasie starania się o dziecko, wraz z mężem  doczekali się upragnionego syna Graysona. Jak czuje się w roli matki?

Najlepsza babcia na świecie

Z okazji nadchodzącego Dnia Babci i Dziadka „Dzień Dobry TVN” zorganizowało konkurs dla wnuków. Natasza i Weronika tak pięknie opowiedziały o swojej ukochanej babci Janinie, że ich zgłoszenie wygrało. W nagrodę dziadkowie dostali wspólny wyjazd wypoczynkowy na Mazury.

Przysmaki kuchni galicyjskiej

W Warszawie niedawno otwarta została restauracja „Baczewski”, gdzie posmakować możemy kuchni galicyjskiej. W dzisiejszym programie szef lokalu Dimitri Babak zdradził, w jaki sposób przygotować pliczki wołowe w sosie z czerwonego wina.

4Dreamers – idole nastolatek

W kawiarence programu Filip Chajzer, w towarzystwie fanek młodych muzyków, rozmawiał z wokalistami polskiego boysbandu 4Dreamers.