Dzień Dobry TVN

sezon 2

Dzień Dobry TVN

Morgane Polanski – śladami ojca

Morgane Polanski to córka Romana Polańskiego, która przyjechała do Łodzi na Forum Kina Europejskiego Cinergia. Miała też okazję zwiedzić budynek Łódzkiej Szkoły Filmowej. – Jestem szczerze poruszona, że mogę tu być, to prawdziwy zaszczyt. Wiem, że mój tata chodził do tej szkoły, jest to jedna z najlepszych szkół filmowych na świecie – powiedziała. „The Stroke” to reżyserski debiut Polanski. Kto z nią współpracował przy tym projekcie? Jak wyglądało jej dzieciństwo?

Córka Romana Polańskiego. Morgane debiutuje jako reżyser

Morgane Polanski opowiedziała, co było dla niej inspiracją do nakręcenia „The Stroke”. Jak wyglądają jej rozmowy z ojcem Romanem Polańskim o reżyserii? – Chyba nigdy nie odbywaliśmy takich rozmów – zdradziła. – Jak miałam pięć czy sześć lat postanowiłam, że chcę być aktorką, a rodzice mówili: no to najpierw się ucz, musisz skończyć szkołę – dodała. Czy to, że w dzieciństwie podglądała pracę swoich rodziców pomaga jej teraz w reżyserowaniu?

Tylko u nas prawdziwy Święty Mikołaj z Laponii

W „Dzień Dobry TVN” pojawił się prawdziwy Święty Mikołaj. Czy dużo czasu zajęła mu podróż? Jak nauczył się polskiego?

Coraz bliżej święta…

Czy miesiąc przed świętami panowała gorączka zakupowa? Postanowił to sprawdzić Filip Chajzer. Odwiedził też panią Monikę, która zdradziła, że prezenty świąteczne zaczyna kompletować już w kwietniu.

Agnieszka Grochowska i Maciej Musiał w komedii „Miłość jest wszystkim”

Agnieszka Grochowska i Maciej Musiał opowiedzieli o swoich rolach w filmie „Miłość jest wszystkim”. Czy mieli okazję na improwizację? Grochowska zdradziła, co skłoniło ją do wzięcia udziału w tej produkcji. – Bardzo mi się podobał scenariusz, szalenie mi się podobało, że zagram z Maćkiem. To jest cudowna odmiana – powiedziała aktorka.

Bociany, które nie odleciały

Tomasz Zubilewicz wybrał się do Ośrodka Przechowania Zwierząt Chronionych w Przemyślu. Dlaczego niektóre bociany nie odleciały do ciepłych krajów?

To już 13. edycja akcji „Podaruj Misia”!

„Podaruj Misia” to akcja charytatywna zorganizowana przez Fundację TVN „Nie jesteś sam”. Całkowity dochód z akcji zostanie przekazany na leczenie i rehabilitację podopiecznych Fundacji. – Jestem ogromnie szczęśliwa, wspaniałe były te spotkania – powiedziała Maja Ostaszewska o projektowaniu swojego misia razem z projektantem Łukaszem Jemiołem. Projektant Michał Gilbert Lach wyjaśnił, jak projektował misia razem z Agnieszką Woźniak-Starak. Jaki był pierwotny pomysł na stylizację?

Przysmaki Mateusza Gesslera

Mateusz Gessler zdradził w kuchni „Dzień Dobry TVN” przepis na kaszę gryczaną z boczkiem i twarogiem wiejskim.