Dzień Dobry TVN

sezon 9

Dzień Dobry TVN

Jagna Niedzielska podzieliła się kolejnymi przepisami na dania w duchu zero waste. Przygotowała sałatkę z truskawkami z szypułkami, pomidorami i grzankami z sękacza.

Wakacyjna turystyka koncertowa

Rodzina Chełmniaków znalazła nietypowy sposób na spędzenie wakacji. Postanowili wspólnie wziąć udział niemal we wszystkich koncertach plenerowych, na których występują ich ulubieni wykonawcy, czyli Enej, Varius Manx, Arfomental i Farben Lehre. Dlaczego zdecydowali się na taką formę spędzenia wolnego czasu i  jak zorganizowali swój wyjazd?

Pogoda na dziś

Dorota Gardias przedstawiła prognozę pogody na resztę dnia.

Projekt Plaża

Prosto z plaży w Darłówku Zachodnim Basia Pasek porozmawiała o modzie plażowej z Agnieszką Więdłochą.

Polski kajakarz pobił rekord Guinnessa

Gościem „Dzień Dobry Wakacje” był Sebastian Szubski, kajakarz, olimpijczyk, który pobił rekord Guinnessa w przebywaniu przez 24 godziny w kajaku i przepłynął 250 km. W rozmowie opowiedział, jakie emocje mu towarzyszyły podczas nieustannego wiosłowania. Zdradził także, jak radził sobie w najtrudniejszych momentach.

Wyskakać marzenia

W młodości lekarze zdiagnozowali u Pawła Wojciechowskiego chorobę Scheuermana, która mogła przekreślić jego karierę sportową i doprowadzić do kalectwa. Ten jednak nie poddał się i został  mistrzem świata i Europy w skoku o tyczce. Jak wyglądały jego początki z lekkoatletyką jakie ma marzenia?