Dzień Dobry TVN

sezon 9

Dzień Dobry TVN

Wojciech Tarasewicz jest człowiekiem o wielu pasjach, który niestety od dłuższgo czasu nie mógł uśmiechać się swobodnie. Ze względu na brak czasu oraz problemy rodzinne zaniedbał swoje uzębienie, co doprowadziło do zniszczenia zębów. Lekarze z kliniki Malo Clinic postanowili pomóc bohaterowi i przywrócić mu piękny uśmiech. Pan Wojciech poddał się szesnastogodzinnemu zabiegowi wstawieniu nowych implantów oraz naprawy zgryzu. Co z tego wyszło?

Metamorfoza uśmiechu Wojciecha

W “Dzień Dobry Wakacje” Wojciech Tarasewicz, który poddał się zabiegowi wymiany uzębienia, opowiedział o swoim życiu z nowym uśmiechem. Czy jest mu teraz łatwiej? Lekarz stomatolog i kierownik medyczny Malo Clinic Warsaw Anna Grabowska wyjaśniła, jak przebiegały przygotowania do leczenia oraz jak pan Wojciech poradził sobie w trakcie długiej i męczącej operacji. Jak zachowują się inni pacjenci przed i w trakcie zabiegu?

Dbajmy o czystość na górskich szlakach

Tomasz Brzoza odwiedził Zakopane, gdzie odbywa się już 8. edycja akcjiCzyste Tatry”. Przedstawiciel firmy “Jan Niezbędnyopowiedział, jak przebiegało sprzątanie górskich szlaków w poprzednich latach oraz jakie śmieci można najczęściej spotkać w