Dzień Dobry TVN

sezon 9

Dzień Dobry TVN

–  Kamper to nie jest mój sposób na życie, tylko to jest mój sposób na odpoczynek – zdradziła Anna Maria Siwińska, która już od wielu lat podróżuje kamperem. Jak zaczęła się jej przygoda i czy jej bliscy podzielają jej pasję?

Relacje w wakacje

Urlop bywa prawdziwym sprawdzianem dla związku. Problemy pojawiają się już podczas wyboru formy spędzenia wolnego czasu. Co zrobić, by wakacje nie zniszczyły relacji. Z kim spędzić ten czas? Razem czy osobno? Z dziećmi czy bez? A może ze zgraną paczką przyjaciół? Na ten temat rozmawiały makijażystka Marta Gąska, aktorka Sylwia Gliwa i psycholog Marzena Mawricz.

Pogoda na dziś

Bartek Jędrzejak prosto z Ustronia Morskiego przedstawił prognozę pogody.

Ostatni świadkowie walczącej Warszawy

Z okazji wydania książki „Powstańcy. Ostatni świadkowie walczącej Warszawy. Prawdziwe historie” gośćmi studia „Dzień Dobry Wakacje” były Hanna Stadnik, sanitariuszka i uczestniczka walk w Powstaniu Warszawskim, oraz autorka Magda Łucyan, które opowiedziały o pracach nad książką i o kultywowaniu pamięci o wydarzeniach z 1944 roku. – Kochaliśmy Polskę i kochamy Polskę. Dlatego prosimy wszystkich, żeby kochali Polskę i żeby robili coś dla Polski, nie tylko dla siebie. To jest bardzo ważne – powiedziała Hanna Stadnik.