Dzień Dobry TVN

sezon 9

Dzień Dobry TVN

To, jaką kwotę wypada dać parze młodej na nową drogę życia, przysparza gościom niemały problem. Przyjęło się, że z kopert powinien zwrócić się koszt organizacji wesela. Czym kierować się planując prezent dla nowożeńców? Czy zawsze musi to być koperta? I czy należy ją podpisywać? O tym opowiedziały w studiu „Dzień Dobry Wakacje” dziennikarka Anna Dec i trener i konsultant etykiety biznesu i protokołu dyplomatycznego dr Irena Kamińska-Radomska.

Jakie atrakcje oferuje Oleśnica?

W Oleśnicy obywa się jeden z największych festiwali cyrkowych w Polsce. Można tam zobaczyć najlepszych iluzjonistów, akrobatów i żonglerów z całego świata. Jak wyglądają kulisy tego wydarzenia? O tym opowiedzieli w „Dzień Dobry Wakacje” mieszkańcy i burmistrz Oleśnicy. Jakie atrakcje oferuje miejscowość?

Jagodowa kuchnia Basi Ritz

W kuchni „Dzień Dobry Wakacje” Basia Ritz pokazała, jak wykonać tartaletki z jagodami i konfiturą z kumkwata.

Howie Dorough o popularności i zespole Backstreet Boys

Howardem "Howie" Dorough to jeden z wokalistów Backstreet Boys. Spotkała się z nim Gabi Drzewiecka. W rozmowie z dziennikarką opowiedział o początkach popularności, trasach koncertowych i relacjach w zespole. – Zespół jest jak drugie małżeństwo – wyjaśnił.

Marcin Patrzałek – muzyk, który zachwycił jurorów America’s Got Talent

Marcin Patrzałek zachwycił publiczność i jury programu "America's Got Talent" - amerykańskiej wersji show "Mam Talent". Osiemnastoletni gitarzysta dostał owacje na stojąco. Jaki utwór wykonał? W „Dzień Dobry Wakacje” opowiedział o swoim wielkim sukcesie i pasji muzycznej.