Dzień Dobry TVN

sezon 9

Dzień Dobry TVN

Historią Dawida żyła cała Polska. To była największa akcja poszukiwawcza w Polsce, do ostatniej chwili wszyscy mieli nadzieję, że chłopiec odnajdzie się cały i zdrowy. Wczoraj jednak okazało się, że policjanci odnaleźli ciało małego dziecka i są niemal pewni, że to 5-letni Dawid z Grodziska Mazowieckiego. – Dziś policjanci koncentrują się na tym, żeby ustalić w jaki sposób doszło do zadania śmierci temu dziecku, tak aby wszystko było wyjaśnione od początku do końca. Potem to postępowanie się zakończy, bo nie będzie prowadzone postępowanie wobec sprawcy, który sam odebrał sobie życie – powiedział dr Mariusz Sokołowski z Wydziału Bezpieczeństwa UW, który opowiedział. Wyjaśnił także, co zrobić, aby taka tragedia nie wydarzyła się nigdy więcej?

Projekt Plaża

Marcin Sawicki zachęcał do odwiedzenia plaży w Dziwnowie i skorzystania z licznych atrakcji

Pogoda na dziś

Prosto z Ustronia Morskiego Bartek Jędrzejak przedstawił prognozę pogody na cały dzień. Czy pojawia się burze?

Chajzer ratownikiem sopockiego WOPR

Od początku czerwca w Polsce utonęło 140 osób. Filip Chajzer postanowił zachęcić ludzi do tego, by byli bardziej uważni podczas wakacji zwłaszcza nad wodą. Na jeden dzień dołączył do ratowników z sopockiego WOPR-u i stał na straży bezpieczeństwa turystów. Jak wyglądał jego dyżur?

Aktywne Kielce

Jakie atrakcje czekają na wszystkich odwiedzających Kielce? O tym opowiedzieli Sławomir Szmal, były piłkarz ręczny reprezentacji Polski oraz Magdalena Kowalczyk z Regionalnego Centrum Informacji Turystycznej w Kielcach. – Kielce to doskonałe miejsce do spędzenia czasu, do odpoczynku. To jest nie tylko związane z atrakcjami związanymi z historią czy atrakcjami przyrodniczymi i sportowymi. Warto zwrócić uwagę, jak Kielce żyją, jakim są miastem – dodał prezydent miasta Bogdan Wenta.