Dzień Dobry TVN

sezon 27

Dzień Dobry TVN

W zeszłym roku zaszła zmiana w zasadach segregacji śmieci – wszyscy Polacy mają obowiązek segregować według pięciu frakcji. Jakie one są? Czego nie powinniśmy wrzucać do odpadów BIO? O tajnikach segregacji śmieci w Polsce i postawie Polaków opowiedzieli w „Dzień Dobry TVN” eksperci z tej dziedziny. W studiu programu Katarzyna Karpa-Świderek z WWF Polska podzieliła się również swoimi spostrzeżeniami.

Hasła do kont. Jak je odzyskać w przypadku zapomnienia?

Stefan Thomas jest właścicielem 7002 Bitcoinów. Niestety zapomniał hasła do dysku z kluczem do kryptowaluty. Zostały mu jeszcze dwie próby, by odszyfrować nośnik danych, który jest warty już 260 milionów dolarów. W jaki sposób może odzyskać hasło? Swoimi rozwiązaniami w „Dzień Dobry TVN” podzielił się Piotr Konieczny, ekspert ds. bezpieczeństwa w sieci.

Jak zrobić wieszak na klucze?

Klucze to przedmioty, które lubią znikać, gubić się i zmieniać lokalizację. Warto zainwestować więc w wieszak do kluczy. Zamiast kupować gotowy, można jednak zrobić go samemu. Jak? Swoimi sposobami na wieszak na klucze DYI podzieliła się w „Dzień Dobry TVN” Agnieszka Witkowska.