Dzień Dobry TVN

sezon 2

Dzień Dobry TVN

Dziewczyna północy

Kamila Kielar od kiedy pamięta jest związana z naturą, a w dzieciństwie spędzała czas głównie na świeżym powietrzu. Miłośniczka gór i dzikiej przyrody, przemierza świat samotnie, podróżując rowerem lub "na stopa". Ma na koncie 6 kontynentów oraz 60 odwiedzonych państw. Podróżniczka opowiedziała o swoim zainteresowaniu niedźwiedziami i spotkaniach z tymi niebezpiecznymi zwierzętami.

Krzysztof Hołowczyc o Rajdzie Barbórka

Krzysztof Hołowczyc i Maciej Wiesławski opowiedzieli o Rajdzie Barbórka w Warszawie. Jaki talizman zawsze ma ze sobą Hołowczyc? Jak Wiesławski ocenił jego jazdę?

Bociany, które nie odleciały

Tomasz Zubilewicz wybrał się do Ośrodka Przechowania Zwierząt Chronionych w Przemyślu. Lekarz Andrzej Fedaczyński opowiedział o tym, jak wygląda opieka nad bocianami, które nie odleciały do ciepłych krajów.

Andrzej Piaseczny - 25 lat na scenie

Andrzej Piaseczny to wybitny polski wokalista i autor tekstów. Z okazji dwudziestopięciolecia swojej kariery wydał płytę zatytułowaną "25+", która jest rejestracją trasy koncertowej z 2015 roku. Artysta opowiedział jak wspomina swoje początki na scenie oraz czy po takim czasie chciałby coś zmienić. - Jeśli mamy wystarczająco dużo rozsądku w sobie, to ze wszystkiego jesteśmy w stanie wyciągnąć te dobre rzeczy - wyznał piosenkarz.

Dziś startuje akcja „Podaruj Misia”!

„Podaruj Misia” to akcja charytatywna zorganizowana przez Fundację TVN „Nie jesteś sam”. Całkowity dochód z akcji zostanie przekazany na leczenie i rehabilitację podopiecznych Fundacji. Misie były dostępne do kupienia w kawiarence „Dzień Dobry TVN”. Jakie misia wybrała dziennikarka Monika Olejnik?