Dzień Dobry TVN

sezon 9

Dzień Dobry TVN

Barbara Pasek opowiedziała w „Dzień Dobry Wakacje” o najnowszych wiadomościach ze świata show-biznesu. Z kim ślub wziął aktor Piotr Adamczyk?

Dawid Kwiatkowski o rozwijaniu młodych talentów

Dawid Kwiatkowski po raz kolejny zorganizował wakacyjny obóz, w czasie którego młodzi fani piosenkarza mogą pod jego okiem rozwijać swoje talenty. O tym przedsięwzięciu wokalista opowiedział w rozmowie z Barbarą Pasek. - Tu panuje taki klimat, że nie chce się stąd wychodzić – zdradził.

Maffashion o tytule influencerki dekady

Julia Kuczyńska znana jako Maffashion podczas gali festiwalu See Bloggers 2019 otrzymała tytuł influencerki dekady. Jak zareagowała na to wyróżnienie? Barbara Pasek spotkała się z nią na planie programu "Top Model". Czym się tam zajmowała? -  Bede tutaj w roli eksperta – wyjaśniła.

Na czym polega #BottleCapChallenge?

Bottle Cap Challenge to nowe wyzwanie, które stało się hitem w Internecie. Na czym polega? O tym w „Dzień Dobry Wakacje” opowiedziała Karolina Kowalkiewicz - zawodniczka mieszanych sztuk walki. Postanowiła również zmierzyć się z tym wyzwaniem. Czy dołączył do niej Filip Chajzer?

Jakie gwiazdy wystąpią na Top of The Top Sopot Festival?

Już 13 sierpnia rusza TOP Of The TOP Sopot Festival 2019. Na scenie pojawi się plejada gwiazd, a wśród nich Reni Jusis i Anna Karwan. Artystki wystąpią drugiego dnia festiwalu ramach koncertów poświęconych tańcowi. O swoich show opowiedziały w „Dzień Dobry Wakacje”.