Dzień Dobry TVN

sezon 9

Dzień Dobry TVN

W kuchni „Dzień Dobry Wakacje” Aneta i Jan Kuroniowie pokazali dania z kapustą w roli głównej. Jak przygotować tortille nadziewane pulpetami z kapusty czy gołąbki?

Projekt Plaża

Na plaży w Kołobrzegu Ula Chincz w rozmowie z Olivierem Janiakiem opowiedziała o zaletach śniadania oraz dlaczego dla niej jest najważniejszym posiłkiem. Pokazała również, jak przyrządzić szybkie i smaczne śniadanie.

Pogoda na niedzielę

Bartek Jędrzejak odwiedził Ostrowie Warckie w gminie Warta, gdzie odbywają się Targi Odnawialnych Źródeł Energii. Jakie atrakcje czekają na uczestników? Prezenter przedstawił również prognozę pogody.

Nowa pasja Agnieszki Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak porzuciła swoje ukochane obozy fitness i zdecydowała się na naukę jazdy konnej. Pod czujnym okiem instruktorki Karoliny Ferenstein-Kraśko uczy się jazdy konnej już drugi rok. Piotr Wojtasik zawitał do Gałkowa, żeby zobaczyć jak radzi sobie dziennikarka.

Jakie sporty uprawiają gwiazdy?

Aktywność fizyczna jest nieodłącznym elementem każdego dnia oraz jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania organizmu. W studiu programu celebryci podzielili się informacjami, jakie sporty sami uprawiają. Aktorka Paulina Holtz wyjaśniła na czym polega strzelanie dynamiczne i co skłoniło ją do wyboru takiego sportu. Prezenter Zygmunt Chajzer wyznał, dlaczego przerzucił się na aktywność na piasku. Natomiast aktorka Ewa Kasprzyk opowiedziała o swoim hobby, czyli pływaniu na SUPie. Na czym to polega?

Ewelina Lisowska – „Prosta sprawa”

Na scenie programu polska piosenkarka i kompozytorka Ewelina Lisowska wykonała swój utwór „Prosta sprawa”.