Dzień Dobry TVN

sezon 9

Dzień Dobry TVN

W kawiarence na rogu Hożej i Marszałkowskiej ekspertka marki Semilac Joanna Janicka-Darol opowiedziała o zaletach hybrydowych paznokci. Wyjaśniła również, jak łatwo i szybko zrobić rozświetlający makijaż latem. Które kolory na paznokciach są najmodniejsze? Jak podkreślić letnią opaleniznę?

Trzyletnie trojaczki – zdobywczynie gór

Państwo Wiśniewscy od zawsze są wielkimi pasjonatami górskich wspinaczek. Kiedy urodziły im się trojaczki nie zrezygnowali ze swojego hobby, ale postanowili, że będą zdobywać szczyty całą rodziną. Jak wyglądała droga na Śnieżkę? Czy dziewczynki dokazywały bardziej niż zazwyczaj?

Z trojaczkami w domu i w podróży

W studiu „Dzień Dobry Wakacje” rodzice trojaczków Daria i Adam Wiśniewscy opowiedzieli, dlaczego zdecydowali się na podbój gór razem z dziećmi i jak radzą sobie kiedy dzieci zaczynają się nudzić. Dr Ewa Jarczewska-Gerec wyjaśniła, skąd w Polsce wzięło się przeświadczenie, że dziecko powinno być w domu zamiast podróżować razem z rodzicami. Jak wspólne podróżowanie może wpłynąć na rozwój dzieci i więzi małżeńskie?

Pogoda na niedzielę

Bartek Jędrzejak odwiedził Ostrowie Warckie w gminie Warta, gdzie odbywają się Targi Odnawialnych Źródeł Energii. Właściciel hotelu i restauracji „Młyn” Grzegorz Kopacki wyznał prezenterowi, dlaczego jest zainteresowany targami oraz które z rozwiązań chciałby wdrożyć u siebie. Jaka pogoda nas czeka w nadchodzących dniach?

Odkrywamy tajemnice Ząbkowic Śląskich

Ząbkowice Śląskie to miasto w województwie dolnośląskim, które przez ponad 700 lat nosiło nazwę Frankenstein. Zmieniło się to dopiero po Drugiej Wojnie Światowej, kiedy zwołano komisję, której zadaniem było nadanie nazw miejscowościom z Ziemi Odzyskanych. Robert Stockinger złożył wizytę w tym niezwykłym miejscu i poznał tamtejsze atrakcje. Jak wygląda Krzywa Wieża w środku? Co można znaleźć w Laboratorium Frankensteina?