Dzień Dobry TVN

sezon 9

Dzień Dobry TVN

Olivier Janiak prosto z Kołobrzegu rozmawiał z Aureliuszem Wilkiem oraz Szymonem Czerwińskim, którzy opowiadali o przygotowywanych przez siebie daniach. Czym różni się obróbka termiczna na japońskich grillach teppanyaki od tych klasycznych?

Niedzielne rodzinne kapusty przyrządzanie

W studiu „Dzień Dobry Wakacje” Jan Kuroń wraz z żoną Anetą zaprezentowali różne przepisy z kapustą w roli głównej. Jaki jest ich sekret na najlepsze gołąbki?

Polska premiera filmu „Król Lew”

Kultowy, animowany film „Król Lew” powraca po 25 latach na ekrany kin. Tym razem w fabularnej wersji. Reporter „Dzień Dobry Wakacje” Mateusz Hładki rozmawiał z artystami, którzy przygotowali nową wersję piosenki „Miłość rośnie wokół nas”.

Co będzie się działo na TOP Of TOP Sopot Festival 2019?

Już za miesiąc rozpocznie się najbardziej oczekiwane wydarzenie muzyczne lata. Na TOP Of The TOP Sopot Festival 2019 wystąpią i polscy i zagraniczni artyści. Kto to będzie? O tym w studiu „Dzień Dobry Wakacje” rozmawiali Ewelina Lisowska, Kasia Popowska oraz Tomasz Szczepanik z zespołu Pectus. Jakie atrakcje na nas czekają?

Wakacje pełne wrażeń

Podczas wakacji rodzice starają się zapewnić jak najwięcej przyjemności swoim pociechom. Ciekawym pomysłem, który na pewno spodoba się dzieciom, może być wyjście do Energylandii w Zatorze. Jakie atrakcje oferuje największy park rozrywki w Europie?