Dzień Dobry TVN

sezon 9

Dzień Dobry TVN

Na plaży w Kołobrzegu Olivier Janiak odwiedził strefę Małych Ratowników, gdzie dzieci mogą nauczyć się, jak zachować się w sytuacjach kryzysowych oraz jak należy udzielić pierwszej pomocy. Psycholog Małgorzata Ohme opowiedziała o początkach akcji oraz jakie korzyści poza umiejętnościami mogą wynieść najmłodsi z podstawowego kursu pierwszej pomocy.

Gotuj się na zmiany latem

W kuchni „Dzień Dobry Wakacje” Damian Kordas u boku Katarzyny Zadki, zaproponowali lekkie, wakacyjne potrawy, które idealnie sprawdzą się na biwaku. Jak przygotować kaszotto z kukurydzą?

Pogoda na dziś

Bartek Jędrzejak odwiedził Kołobrzeg, gdzie już niedługo ma odbyć się Festiwal muzyki elektronicznej – Sunrise Festival 2019. Jak wyglądają przygotowania do wielkiego muzycznego wydarzenia? Prezenter przedstawił również pogodę.

Przygotuj czworonoga na przyjście dziecka

Kiedy w domu pojawia się dziecko zmienia się wszystko, również w życiu naszego czworonoga. Pies ma wyrobioną pozycję w domu, a pojawienie się nowego członka rodziny jest dla zwierzaka dużą zmianą, która nie zawsze jest łatwa do zaakceptowania. Jak możemy przygotować psa na taką sytuację?

Słodcy manipulatorzy

Niedawne badania wykazały, że nasze pupile wykształciły specjalny zestaw cech, które wywołują w człowieku ciepłe uczucia. „Zespół oswojenia” to między innymi unoszenie brwi, specyficzne zachowania uwypuklone w momencie proszenia o jedzenie, ale także wygląd np. klapnięte uszy. W studiu „Dzień Dobry Wakacje” behawiorystka zwierząt domowych Sonia Maciuszek oraz aktorzy i właściciele czworonogów opowiedzieli o tym, jak jeszcze zwierzęta mogą nami manipulować w celu osiągnięcia tego co chcą.

4Dreamers – „Słowa na pół”

4Dreamers to polski boys band założony w 2018 roku przez 4 uczestników pierwszej polskiej edycji programu The Voice Kids. Na scenie programu zaśpiewali piosenkę „Słowa na pół”.