Dzień Dobry TVN

sezon 9

Dzień Dobry TVN

W kuchni „Dzień Dobry Wakacje” Damian Kordas u boku Katarzyny Zadki zaproponowali lekkie, wakacyjne potrawy, które idealnie sprawdzą się na biwaku. Zdradzili również przepis na przygotowanie domowego napoju izotonicznego.

Jak urządzić ślub na plaży?

Wiele par młodych marzy o ślubie na świeżym powietrzu, w otoczeniu natury. Na szczęście już jest to możliwe. W programie dekoratorka Martyna Gabriel zaproponowała, jak stworzyć idealny klimat na tej wyjątkowej imprezie.

Gorący festiwal muzyki elektronicznej

Prosto z Kołobrzegu Bartek Jędrzejak opowiedział o atrakcjach, jakie czekają na nas podczas tegorocznego festiwalu Sunrise Festival. Prezenter przedstawił również prognozę pogody na najbliższe dni.

Projekt Plaża

Oliver Janiak wybrał się do Kołobrzegu, gdzie rozmawiał z Katarzyną Dziurską i Emilanem Gankowskim o tym, jak podczas uprawiania sportu latem dbać o skórę. Jak chronić się przed szkodliwym promieniowaniem?

Dominika Tajner w off-roadowym rajdzie kobiet

Niedawno odbyła się trzecia edycja off-roadowego rajdu kobiet w Wiśle. W ekstremalnym wyścigu udział brała Dominika Tajner, która startowała ze swoją przyjaciółką z dzieciństwa Virginią Ohl. Które miejsce zajęły i kto im kibicował?