Dzień Dobry TVN

sezon 9

Dzień Dobry TVN

W Kołobrzegu w ramach Projektu Plaża Olivier Janiak porozmawiał z Dominiką Grosicką o jej aktywnym trybie życia. – Też staramy się dzieciom zaszczepić ten sportowy duch – wyznała. Opowiedziała również o zakupach przez Internet, które bardzo ułatwiają jej życie. Która aplikacja jest najbardziej przydatna w zakupie butów?

„Dziewczyna i chłopak”, czyli filmowe rodzeństwo po latach

„Dziewczyna i chłopak, czyli heca na 14 fajerek” to ekranizacja książki Hanny Ożogowskiej, którą kręcono w 1977 roku. Kinga Burzyńska odwiedziła dorosłych już bohaterów serialu Annę Stępniewską-Janowską oraz Wojcecha Sieniawskiego. Jak rozpoczęła się ich kariera w telewizji? Czym zajmują się teraz?

Pogoda na dziś

Bartek Jędrzejak odwiedził Kołobrzeg, gdzie już niedługo ma odbyć się Festiwal muzyki elektronicznej – Sunrise Festival 2019. Jak wyglądają przygotowania do wielkiego muzycznego wydarzenia? Ile osób spodziewają się organizatorzy? Prezenter przedstawił również pogodę.

Alicja Janosz zaraża dzieci muzyką

Alicja Janosz to polska wokalistka i autorka tekstów, która była laureatką w pierwszej polskiej edycji programu „Idol”. Przez kilka lat podbijała scenę polskiej muzyki pop, nagrywała nowe krążki oraz organizowała koncerty. Obecnie jej życie wygląda zupełnie inaczej. Piosenkarka została mamą i jest nauczycielką muzyki w przedszkolu. W studiu „Dzień Dobry Wakacje” opowiedziała o tym, dlaczego zdecydowała się uczyć muzyki małe dzieci oraz jakie ma stosunki z synkiem. Wyznała także, że pracują z mężem Bartoszem Niebieleckim nad płytą dedykowaną dzieciom. Jak Alicja Janosz planuje pokierować dalej swoją karierą muzyczną?