Dzień Dobry TVN

sezon 9

Dzień Dobry TVN

Była modelka Zosia Promińska postanowiła połączyć swoje dwie największe pasje: modeling i fotografię. Z tej kombinacji powstał projekt „Poczekalnia”, w którego ramach prezentowane są młode modelki i modele, w swoich pokojach, ale w strojach od słynnych projektantów, którzy nie mogą jeszcze zadebiutować na zagranicznych wybiegach. Co było inspiracją do rozpoczęcia takiego przedsięwzięcia?  – Sama przeszłam tę drogę, darzę moich bohaterów ogromną sympatią i rozumiem ich położenie – wyznała Zosia.

Roztańczone bestie z Broadwayu

Brian Poniatowski jest zwycięzcą siódmej edycji programu „You Can Dance”. W ramach nagrody wyjechał do jednej z najbardziej prestiżowych szkół tańca na świecie „Broadway Dance Center”. Dziś tańczy z najlepszymi i jest już znanym i cenionym tancerzem. Postanowił wykorzystać szansę daną mu przez los i chce pomagać innym młodym ludziom w spełnieniu marzeń. Zorganizował program, do którego zaprosił wybitnych nauczycieli brodwayowskich, którzy podzielą się wiedzą i doświadczeniem z uczestnikami warsztatów. W studiu „Dzień Dobry TVN” Tilly Krueger, Sheila Barker oraz Nijawwon Matthews opowiedzieli o pracy na scenie oraz poradzili od czego można zacząć swoja karierę taneczną.

Pogoda na dziś

Dorota Gardias odwiedziła jeden z resortów Holiday Park & Resort, gdzie pomimo pochmurnego nieba animatorzy zapewniają wczasowiczom mnóstwo atrakcji. Co podoba się najbardziej? Prezenterka przedstawiła również prognozę pogody.

Projekt Plaża

Olivier Janiak odwiedził Świnoujście, gdzie porozmawiał z aktorką Joanną Liszowską o bezpiecznym opalaniu. Co jest najważniejsze w obcowaniu ze słońcem?

Śniadanie u Królików

Kinga Burzyńska odwiedziła dom Piotra Królika i Magdaleny Steczkowskiej w Krakowie, gdzie została zaproszona na śniadanie. Jak para przygotowuje śniadanie? Piosenkarka opowiedziała również o swoim nowym singlu „Obietnica”.