Dzień Dobry TVN

sezon 9

Dzień Dobry TVN

W kuchni „Dzień Dobry TVN” Jola Caputa razem z synem Grzegorzem pokazali, jak można wykorzystać sezonowe owoce do przygotowania pysznych dań. Jak zrobić pierogi czekoladowe z malinami?

Pogoda na dziś

Dorota Gardias odwiedziła Niechorze, gdzie znajduje się Holiday Park & Resort. Pomimo nie najlepszej pogody można tam znaleźć dużo rozrywek i atrakcji. Co kompleks może zaproponować dzieciom. Prezenterka przedstawiła również prognozę pogody.

Odkrywaj tajemnice Wałbrzycha

Robert Stockinger wybrał się w podróż po Dolnym Śląsku. Odwiedził między innymi Zamek Książ w Wałbrzychu, gdzie w sali Maksymiliana znajdują się piękne rzeźby w stylu barokowym oraz wałbrzyską palmiarnię. Według legendy miał ją wybudować Jan Henryk XV dla swojej żony Daisy. Dziennikarz zwiedził także Starą Kopalnię, gdzie sprawdził, czy nadawał by się do pracy, jako górnik.

Projekt plaża

Na plaży w Świnoujściu Olivier Janiak, gdzie mistrzowie kuchni Gerard Rytter i Szymon Czerwiński zaprezentowali, jak przygotować pyszne i zdrowe śniadanie na płycie tapan. Czy trzeba używać wielu przypraw, żeby potrawy były smaczne?

50 lat temu człowiek wylądował na Księżycu

Dokładnie 50 lat temu w lipcu na Księżycu wylądowali pierwsi ludzie. Było to niewątpliwie jedno z bardziej doniosłych wydarzeń w historii ludzkości XX wieku. W studiu programu astronom Jerzy Rafalski przedstawił genezę lądowania na Księżycu oraz jak to wyglądało. Komu najpierw udało się wylądować i jak wyglądała MISJA Apollo 11?