Dzień Dobry TVN

sezon 8

Dzień Dobry TVN

W Poznaniu młodzi artyści w trosce o środowisko naturalne, postanowili przygotować wystawę, która mają przypominać mieszkańcom o ekologii. Dlaczego zdecydowali się stworzyć totemy? – Zainteresował mnie taki powrót do szacunku do natury – wyjaśniła autorka instalacji Agnieszka Biała. Dlaczego tak ważna jest ochrona naszej planety i ograniczanie zużycia plastiku?

Jak być eko na co dzień?

W studiu „Dzień Dobry TVN” propagator ekologii Dawid Kozioł zaproponował różne gadżety, dzięki którym na co dzień możemy dbać o środowisko naturalne. Wystarczy zrezygnować chociażby z plastikowych siatek na zakupy i zastąpić je plecionymi workami. Jakie jeszcze pomysły przedstawił?

Upalna prognoza pogody

W ten upalny dzień Bartek Jędrzejak przestawił prognozę pogody na najbliższe dni. Prezenter opowiedział również o atrakcjach, które czekają na nas w Ustroniach Morskich.

Rozpoczęcie lata z gwiazdami

Piotr Wojtasik wybrał się do Łazienek Królewskich na otwarcie lata z Rafaello, gdzie rozmawiał z gwiazdami o ich ulubionych słodyczach. Jak smakowała im nowa pralina - połączenie kokosa i maliny? Reporter pytał się również o to, gdzie najchętniej spędzają wolne chwile. – Najchętniej na naszym tarasie w domu – zdradziła Justyna Nagłowska, partnerka Borysa Szyca.