Piotr Wojtasik wybrał się dziś Siedliszowic, gdzie odwiedził Krzysztofa Rendaka – mistrza Polski w pieczeniu chleba. Jak udało mu się zwyciężyć w konkursie i co robi na co dzień?
W dzisiejszej kuchni Grzegorz Zawierucha, z okazji Światowego Dnia Kubusia Puchatka, postanowił przygotować miodowe dania. Jaki jest przepis na warzywa pieczone w miodzie?
W dzisiejszym studiu „Dzień Dobry TVN” Łukasz Wojtusik przedstawił swój autorski przegląd prasy. O czym przeczytamy w krajowych gazetach?
Marcin Sawicki spotkał się z panem Januszem Stanowskim, właścicielem kolekcji amonitów i skorupiaków liczących około 160 milionów lat, a także profesorem Tomaszem Sulejem i Aleksandrą Stanisławską. Która skamielina jest najcenniejsza i najbardziej wyjątkowa?