Dzień Dobry TVN

sezon 8

Dzień Dobry TVN

Dwunastoletnia Tosia Żarnawska pochodzi z rodziny, w której każdy pała pasją do koni – niektórzy zwierząt, a inni mechanicznych. Dziewczynka mimo młodego wieku już szkoli innych ujeżdżania w stylu western. Jest też wybitnym sportowcem, przez co zakwalifikowała się do Mistrzostw Świata w USA, jednak by tam pojechać, musi uzbierać niemałą kwotę. W studiu „Dzień Dobry TVN” rodzina Żarnawskich opowiedziała o swojej pasji do jazdy konnej.

Święty Mikołaj na urlopie w Olsztynie

Bartek Jędrzejak odwiedził Olsztyn, gdzie spotkał Świętego Mikołaja. Dlaczego wybrał się na wczasy do Polski? Prezenter przedstawił również szczegółową prognozę pogody.

Gitara i demony młodości

W studiu „Dzień Dobry TVN” Bogusław Chrabota opowiedział o swojej najnowszej książce „Gitara i inne demony młodości”. Jej fabuła opowiada niezwykłą historię miłości i przyjaźni, która narodziła się w industrialnej Nowej Hucie i mieszczańskim Krakowie. Dziennikarz zaprezentował również swoje zdolności muzyczne.

Sopot Jazz Festiwal

Jednym z najstarszych festiwali, na których można usłyszeć wykonawców muzyki jazzowej jest Sopot Jazz Festival. Znany jest już termin tej wyjątkowej imprezy. O tym, jakich artystów będziemy mogli tam zobaczyć, opowiedział kurator wydarzenia Reiner Kern.