Dzień Dobry TVN

sezon 8

Dzień Dobry TVN

Marcin Sawicki wybrał się do Uniejowa, gdzie towarzyszył Janowi Nawrockiemu, który zaprezentował popisowe dania, które serwuje w tamtejszej restauracji. Jak przygotować solankową kaczkę?

Pogoda na dziś

Bartek Jędrzejak prosto z Kołobrzegu mówił o atrakcjach, które oferuje to miasto. Co ciekawego możemy robić w tym miejscu? Prezenter przedstawił również prognozę pogody na początek wakacji.

Ojciec na fali

Autor bloga „Najgorszy tata na ziemi” Robert Zeigert jest surferem i ojcem dwóch chłopców: Bruna i Hugo. Opowiedział o zmianach w swoim życiu kiedy został tatą oraz o tym jak stara się być najlepszym ojcem dla swoich pociech. Czy jego dzieci zaraziły się pasją do surfowania?

Dariusz Malejonek z dziećmi

Arka Noego to kultowy zespół muzyczny składający się głównie z dzieci i wykonujący piosenki o tematyce religijnej. W studiu „Dzień Dobry TVN” były gitarzysta zespołu Darek Majelonek opowiedział o początkach przygody muzycznej oraz jak wyglądały koncerty z dziećmi. Córki artysty Kasia i Ola, które śpiewały w zespole opowiedziały, jak to wyglądało z ich perspektywy. Czym zajmują się teraz?

Joanna Liszowska – „Into U”

Na dachu studia Joanna Liszowska wykonała swój najnowszy utwór „Into U”.