Dzień Dobry TVN

sezon 8

Dzień Dobry TVN

Piotr Kraśko postanowił osobiście przekonać się, jak wygląda praca ratownika górniczego. W tym celu odwiedził Centralną Stację Ratownictwa Górniczego w Bytomiu, gdzie wziął udział w szkoleniu i pozorowanej akcji ratowniczej. – Praca ratownika górniczego, jest jednym z najtrudniejszych zawodów świata – wyznał dziennikarz.

Pogoda na dziś

Na plaży w Kołobrzegu Bartek Jędrzejka porozmawiał z uczestnikiem programu „You can dance” Kamilem Czarneckim. Tancerz zachęcił wszystkich do tańca spontanicznego na plaży. Na czym to polega? Prezenter przedstawił również prognozę pogody.

Weekend za miastem z Darią Ładochą

W czasie wakacji każdy chciałby wyrwać się z miasta, aby spędzić trochę wolnego czasu wśród zieleni i ciszy. Kucharka Daria Ładocha zabrała swoje córki do pięknej stadniny koni do Podolszyna Nowego. Dziewczynki biorą tam udział  w treningach jazdy konnej pod czujnym okiem instruktora jazdy konnej Michała Mordzelewskiego. Czy podoba im się praca z końmi? Jak sobie radzą?

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o Bułgarii, a nie macie kogo zapytać

Bułgaria to trzeci najchętniej wybierany przez Polaków kierunek wakacji.  Zachwycający miękki piach, przejrzyste morze i wspaniała pogoda zachęcają do podróży na Słoneczny Brzeg czy Złote Piaski. W studiu „Dzień Dobry TVN” autorka książki „ Bułgaria – złoto i rakija” Magdalena Genow opowiedziała co warto zobaczyć w tym kraju. Co można robić w Złotych Piaskach poza zwiedzaniem? Jakimi specjałami wyróżnia się Bułgaria?

Joanna Liszowska wraca do swojej pasji

W rozmowie z Piotrem Wojtasikiem Joanna Liszowska zdradziła, że postanowiła powrócić do swojej pasji i całkowicie oddać się muzyce. Jakie plany artystka ma na przyszłość?