Dzień Dobry TVN

sezon 8

Dzień Dobry TVN

Genetyka to medycyna XXI wieku. Możemy zrobić sobie badanie genetyczne i wiedzieć co przyszłość może przynieść. Testy PlumCare pozwalają wykryć predyspozycje do ponad 300 chorób genetycznych, które gdy dają objawy - są już nie do zatrzymania.  W ” Dzień Dobry TVN” o tym, dlaczego warto się badać, opowiedzieli aktorka Joanna Koroniewska i Tomasz Baran z Polskiego Banku Komórek Macierzystych.

Pogoda na dziś

Bartek Jędrzejak prosto z Kołobrzegu mówił o atrakcjach, które oferuje to miasto. Co ciekawego możemy robić w tym miejscu? Prezenter przedstawił również prognozę pogody na początek wakacji.

Jak kobiety wprawiają świat w ruch?

Równouprawnienie to temat trwający od lat. Jednak walka wciąż trwa. Co stoi na przeszkodzie polskim kobietom, by się samorealizowały? W programie redaktor naczelna Harper’s Bazaar Anna Zaleska oraz Katarzyna Bonda opowiedziały o tym, co jest siłą współczesnych kobiet i o wspólnym projekcie.

Anne Hathaway i Robel Wilson o równouprawnieniu

Anna Wendzikowska rozmawiała z dwiema światowej sławy aktorkami o równouprawnieniu. Kojarzona z rolami dramatycznymi Anne Hathaway i specjalistka od niegrzecznych komedii Rebel Wilson spotkały się na jednym planie i zagrały w filmie „Oszustki”. Choć ich bohaterki bardzo się od siebie różnią, to mają ten sam cel.