Dzień Dobry TVN

sezon 8

Dzień Dobry TVN

Katarzyna Jaroszyńska wybrała się do Kołobrzegu, by dowiedzieć się, w jaki sposób najlepiej przyrządzać turbota bałtyckiego. Przepisy na pyszne dania zdradził Kacper Wąsowicz oraz Krystian Gajek. Z jakimi dodatkami możemy go podać?

Wielkie wiosłowanie na ulicach Warszawy

Mateusz Hładki wspólnie z warszawiakami ćwiczył na ergometrze wioślarskim. Na co powinniśmy zwrócić uwagę podczas wykonywania ćwiczeń, by trening przyniósł najlepsze efekty?

Młode talenty – jak o nie dbać?

Kuba Jeżak to młody perkusista i uczeń poznańskiej szkoły muzycznej, który zdobył drugą nagrodę w Międzynarodowym Konkursie Muzycznych Talentów. Jest nią możliwość występu na Recitalu Zwycięzców w legendarnej hali koncertowej - Carnegie Hall w Nowym Jorku. W studiu „Dzień Dobry TVN” gościliśmy byli Dorian Pabiasz - 5 letni żużlowiec wraz z mamą Bereniką i Kinga Kuśmierska, 12-letnia mistrzyni golfa, która odwiedziła program z mamą Justyną. Jak dbać o talent dziecka w tak młodym wieku?

Woda termalna dobra na wszystko

Bartek Jędrzejak wybrał się do Term Uniejowskich, gdzie rozmawiał z Kingą Esterą Jach o działaniu wody termalnej. Na co możemy ją stosować? Prezenter opowiedział również o pogodzie na najbliższe dni.

Karol Bielecki – uczy innych jak się nie poddawać

Karol Bielecki to jeden z lepszych piłkarzy ręcznych w historii Polski. W 2010 roku podczas meczu w nieszczęśliwym wypadku stracił oko. Sportowiec nie poddał się i po rehabilitacji wrócił na boisko. Po zakończeniu kariery zawodniczej Karol skupił się na życiu rodzinnym. Jako mówca motywacyjny pokazuje innym, że po każdej porażce można się podnieść. W „Dzień Dobry TVN” wraz z żoną Aleksandrą i dziećmi opowiedział o swoim życiu. Jaki prywatnie jest były szczypiornista?