Dzień Dobry TVN

sezon 8

Dzień Dobry TVN

W dzisiejszym programie Robert Stockinger rozmawiał z podróżnikiem, którego mama może spać spokojnie. Jonathana Quinoneza na Instagramie obserwuje prawie trzysta pięćdziesiąty tysięcy osób, ale jedna jest najważniejsze. Mężczyzna znalazł sposób na nadopiekuńczość swojej matki, która martwiła się o jego bezpieczeństwo podczas wyjazdów. Z każdego zakątka świata publikuje zdjęcie z wielkim szyldem „Mom, I’m fine”. Skąd wziął taki pomysł?

Jak poradzić sobie z nadopiekuńczością?

W studiu „Dzień Dobry TVN” o nadopiekuńczości rodziców mówił psycholog Miłosz Brzeziński. Kiedy jest najlepszy czas, by pozwolić dziecku podejmować własne decyzje? – Dzieci muszą sobie ukraść dojrzałość od rodziców – wyjaśnił specjalista. W jakim wieku młodzi ludzie powinni się usamodzielnić?

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski – razem w życiu i na planie

Kinga Burzyńska spotkała się z Adrianą Kalską i Mikołajem Roznerskim, którzy wspólnej gry w spektaklu, również prywatnie są parą. Jak im się pracuje? Aktorzy opowiedzieli jak się poznali. Czy starają się zostawiać życie zawodowe przed drzwiami do domu?

Na co pomaga woda termalna?

Bartek Jędrzejak wybrał się do Term Uniejowskich, gdzie rozmawiał Iwoną Wieczorek o działaniu wody termalnej. Na co możemy ją stosować? Prezenter opowiedział również o pogodzie na najbliższe dni.

Spalamy kalorie na siłowni

Która metodę treningu wybrać, by spalić jak najwięcej kalorii? To pytanie zaprząta głowę wszystkich osób, usiłujących zrzucić zbędne kilogramy. Mateusz Hładki sprawdził, ile spali kalorii na siłowni wykonując ćwiczenia na trzech najbardziej popularnych na siłowni urządzeniach przez 10 min. A dzisiaj wspólnie z warszawiakami ćwiczyli na ergometrze wioślarskim. Jak robić to prawidłowo?