Dzień Dobry TVN

sezon 8

Dzień Dobry TVN

Tymczasowym opiekunem psa może zostać każdy, kto ma chęci, duże pokłady miłości i czasu na opiekę nad zwierzęciem. Jakie jeszcze warunki trzeba spełnić i jakie obowiązki wchodzą w grę? W „Dzień Dobry TVN” Katarzyna Chruściel opowiedziała również o swoim nowym projekcie - oknie życia dla psów, którym szuka nowych właścicieli. Na czym dokładnie polega jej działalność?

Magdalena Mielcarz o swoim życiu w USA i nowym singlu

Magdalena Mielcarz to polska artystka, która na stałe mieszka w Stanach Zjednoczonych. Wokalistka przyleciała niedawno do Polski na wakacje oraz by promować swój najnowszy singiel. W rozmowie z Barbarą Pasek opowiedziała o swoim życiu w Los Angeles i nowym teledysku. - Uwielbiam klimat kalifornijski – wyjaśniła.

Jak dobrze ustawić klimatyzację?

Upalne lato daje się we znaki zarówno ludziom, jak i zwierzętom. W związku z tym dobrze zastanowić się, jak obniżyć temperaturę powietrza. Wśród najskuteczniejszych rozwiązań warto wymienić wentylatory i klimatyzatory. Jakie są domowe sposoby na ochłodzenie mieszkania? O tym w „Dzień Dobry TVN” opowiedział laryngolog dr n. med. Michał Michalik.