Dzień Dobry TVN

sezon 8

Dzień Dobry TVN

9 czerwca na drodze A6 w kierunku Świnoujścia doszło do tragicznego karambolu, w którym zderzyło się siedem pojazdów. Zginęło 6 osób, a ofiar byłoby prawdopodobnie więcej, gdyby nie bohaterskie zachowanie Andrija Sirovatskiego. Mężczyzna wyciągnął 3 osoby z płonącego samochodu i pomagał gasić pojazdy. W rozmowie z prowadzącymi bohater wyjaśnił dlaczego podjął taką decyzję, nie myśląc o zagrożeniu. – Ja po prostu tak żyję. Jeżeli Pan Bóg wiedziałby, że nie potrafię tego zrobić, to nie dałby mi takiej możliwości. Żona oraz córka bohatera opowiedziały również, jak czuły się po usłyszeniu relacji z wypadku oraz jakim mężem i ojcem jest na co dzień Andrij Sirovatski.

Pogoda na dziś

Bartek Jędrzejak odwiedził wrocławskie ZOO, gdzie urodził się mały manat. Opowiedział o zwyczajach tych zwierząt oraz czym się żywią. Prezenter zaprezentował również prognozę pogody.

W stroju Adama

Pani Sylwia wygrała walkę z rakiem i potrzebowała w swoim życiu metamorfozy. Adam Chowański pomógł bohaterce w doborze nowych kreacji. Co z tego wyszło?

W cukiniowym cugu

W kuchni „Dzień Dobry TVN” Katarzyna Bukowska zaprezentowała pyszne dania z cukinią w roli głównej. Jak przygotować leczo z grillowanej cukinii?