Dzień Dobry TVN

sezon 20

Dzień Dobry TVN

Czerwiec to doskonały moment, by czerpać z natury. Przy okazji letnich spacerów warto rozejrzeć się, jakie lecznicze rośliny nas otaczają. O czerwcowych ziołach w „Dzień Dobry TVN” opowiedział zielarz Krzysztof Kalemba. Jak wyglądają i jak je wykorzystać?

Kamila Tomczewska - Polka pomagająca w Zambii

Kamila Tomczewska jest położną, która kilka miesięcy temu postanowiła wykorzystać zdobyte w Polsce doświadczenie i wyjechać na misję do Zambii. W ramach wolontariatu niesie pomoc lokalnej społeczności. W programie opowiedziała o swojej pracy i pobycie w Afryce.

Malwina Bieganowska - Studentka ASP leczy dzieci sztuką

Malwina Bieganowska to trenerka arteterapeutyczna i wokalna, która ma jeden cel – poprzez sztukę chce pomagać dzieciom w szpitalu. W ten sposób pobudza dziecięcą kreatywność, zachęca do rozwoju wyobraźni, a także dodaje sił do dalszej walki. W jaki sposób poprawia samopoczucie pacjentów? O szczegółach swojej pracy opowiedziała w „Dzień Dobry TVN”.

Kobieca artystyczna siła z rodu Witkacego

Emilia Witkiewicz to stryjeczna prawnuczka Witkacego, która na co dzień mieszka w Wielkiej Brytanii.  Jej zespół The Mightyz All Starss to muzyczny projekt, który łączy elementy reggae, bluesa, jazzu, soulu, hip-hopu i folku. O swoich korzeniach i życiu artystycznym opowiedziała w rozmowie z Anną Senkara. Na scenie grupa wykonała również utwór „Sunshine”.