Dzień Dobry TVN

sezon 8

Dzień Dobry TVN

Cukinia jest lekkostrawna, łagodna w smaku i można z niej przygotować wiele dań zarówno słodkich, jak i wytrawnych. W kuchni „Dzień Dobry TVN” Katarzyna Bukowska zaprezentowała proste przepisy z cukinią w roli głównej. Co powstanie z połączenia cukinii z czekoladą?

Siostry Czapla – na rolkach urodzone

Czapla Team to 3 siostry urodzone w Rzeszowie, których pasją jest Freestyle Slalom na rolkach. Od kilku lat biorą udział w  Pucharze Świata WSSA stając na podium w zawodach w Europie i Azji. Paulina, Ewelina oraz Justyna prowadzą również zajęcia, warsztaty oraz treningi dola dzieci i dorosłych. W studiu programu siostry opowiedziały o początkach swojego hobby oraz zaprezentowały kilka najtrudniejszych tricków na rolkach.

Pogoda na dziś

Bartek Jędrzejak odwiedził Wrocławskie ZOO, gdzie na świat przyszedł 2 w Polsce mały manat. Gatunek ten jest zagrożony wyginięciem, ponieważ jest bezbronny oraz jest łatwym celem dla drapieżników, a także człowieka. Prezenter pokazał także prognozę pogody.

Ściema na jasnowidza

W okresie wakacyjnym zwiększa się liczba młodych uciekinierów i osób zaginionych. W takiej sytuacji członkowie rodziny są gotowi zrobić absolutnie wszystko, aby dowiedzieć się co dzieje się z najbliższymi. Często dochodzi do tego, że zwracają się nawet do jasnowidzów czy wróżek. Detektyw Bartosz Weremczuk opowiedział, w jaki sposób działają takie osoby. – W mojej ocenie te osoby wykorzystują i żerują na ludzkiej tragedii – powiedział specjalista. Poradził również, jak rozpoznać oszustwo oraz co zrobić w przypadku zdemaskowania takich osób.

Adam Jamróz: Nie widzę przeszkód

Adam Jamróz jest studentem dziennikarstwa sportowego w Poznaniu. Mimo tego, że jest osobą niewidomą nie rezygnuje ze swoich marzeń i dąży do tego, aby zostać profesjonalnym dziennikarzem sportowym. – Brak wzroku nie jest dla mnie końcem świata, a wręcz przeciwnie, motywuje mnie do działania – wyznał mężczyzna. Bohater opowiedział o swoim życiu, rodzinie i marzeniach. Jak postrzegają go współpracownicy i najbliżsi ludzie?