W okresie jesienno-zimowym szybko zapada zmierzch. Poza terenem zabudowanym noszenie elementów odblaskowych przez pieszych jest obowiązkowe - dzięki temu są lepiej widoczni dla kierowców. Ale czy rzeczywiście jest to przestrzegane? W jakie rodzaje odblasków warto zainwestować? Dlaczego warto kupić dziecku świecący plecak?
O tym, jak zwiększyć bezpieczeństwo dzieci, które wracają po zmierzchu do domu, rozmawiali Kinga Molak, mama dwójki dzieci oraz kierowca rajdowy Michał Kościuszko.
Idealny prezent na święta? Małgorzata Socha stawia na biżuterię. Aktorka zaprezentowała Mateuszowi Hładkiemu błyskotki, jakie warto kupić bliskim. - Biżuteria jest zawsze dobrą alternatywą na prezent - podkreśliła.
Renata Socha zwróciła się do stylisty Adama Chowańskiego, aby pomógł jej zmienić styl ubierania się. Jakie stylizacje zaproponował?
Jak co roku gwiazdy zaangażowały się w akcję „Podaruj misia!” na rzecz podopiecznych Fundacji TVN „Nie jesteś sam”. - Mamy obowiązek wykorzystywać te nasze publiczne twarze w słusznych celach. Te misie później rozchodzą się jak świeże bułeczki - podkreśliła Agnieszka Woźniak-Starak.