Dzień Dobry TVN

sezon 8

Dzień Dobry TVN

Sezon letni rozpoczął się już na dobre. Każdy marzy o wypoczynku na plaży lub nad jeziorem, gdzie można ochłodzić się w wodzie. Jednak dobór odpowiedniego stroju kąpielowego dla kobiet w ciąży stanowi pewne wyzwanie. Brafitterka Monika Kołodyńska poradziła, jaki kostium kąpielowy mogą wybrać przyszłe mamy. Powinien on zapewniać maksymalny komfort oraz być łatwy do założenia i zdjęcia. Który strój kąpielowy jest najwygodniejszy i czy można użyć kreacje z poprzednich lat? W jakich sklepach szukać kostiumu w przystępnej cenie?

Odpicowane mieszkanie – w tej przyczepie można poczuć się jak w domu

Katarzyna Jaroszyńska odwiedziła Hel, gdzie państwo Makowscy pokazali swoją przepiękną przyczepę kempingową urządzoną w stylu prowansalskim. Właściciele tego niezwykłego miejsca odnowili wszystkie pomieszczenia, a ich życie toczy się głównie w przedsionku, gdzie pani Anna umieściła mnóstwo dodatków nadając wnętrzu specyficzny klimat. Jak mieszka się w takim miejscu? Jakie są reakcje innych ludzi?

Na kempingu i pikniku z Ewą Mierzejewską

Wiele osób czas wolny lubi spędzić na kempingu lub pikniku. Jakie gadżety mogą się przydać w terenie? Na dachu “Dzień Dobry TVN” Ewa Mierzejewska pokazała przedmioty, które doskonale sprawdzają się w trakcie takiego wypoczynku. Specjalistka zaprezentowała wygodne siedziska, które zajmują bardzo mało miejsca, więc można wozić je ze sobą wszędzie oraz jaki kosz można wybrać na piknik. Jakie jeszcze gadżety są modne w tym roku?

Jak motywować dziecko do mówienia po angielsku za granicą?

Podczas wyjazdów zagranicznych dzieci często boją się lub wstydzą mówić w obcym języku, mimo tego, że uczą się go przez długi okres. Rodzice przeważnie są sfrustrowani taką sytuacją i nie zawsze potrafią poradzić sobie z barierami dziecka. Jak można pomóc przezwyciężyć strach i zmotywować do używania języka obcego? W studiu programu założycielka Centrum Kompetencji Językowych Katarzyna Kaczmarek oraz aktorka Karina Kunkiewicz opowiedziały, w jaki sposób można przygotować pociechę do sytuacji, gdy będzie trzeba użyć innego języka. 0 Dzieci muszą mieć powód, żeby zacząć się komunikować w obcym języku - powiedziała Katarzyna Kaczmarek. Które metody są najskuteczniejsze, aby przełamać bariery językowe?