Dzień Dobry TVN

sezon 15

Dzień Dobry TVN

Witold Sadowy jest najstarszym, żyjącym polskim aktorem. W styczniu tego roku skończył sto lat. Jednak mimo swojego wieku, pozostaje niezwykle aktywny. Czy pamięta swoją pierwszą rolę w zawodowym teatrze? Aktor często jest zapraszany na premiery, na które z chęcią przyjeżdża. – Teatr trzyma mnie stale przy życiu – zdradził swój sekret. W studiu „Dzień Dobry TVN” profesor Monika Puzianowska-Kuźnicka wyjaśniła, jaka jest zagadka długowieczności.

Wrotki wracają do łask

Tomasz Zubilewicz wybrał się do Krakowa, gdzie znajduje się największe w Polsce torowisko dla wrotkarzy. Wiele dzieci wybiera się tam, by przyjemnie spędzić wolny czas podczas ferii zimowych. Prezenter przedstawił również dzisiejszą prognozę pogody.

Karolina Pisarek jedną z najpiękniejszych twarzy świata

Karolina Pisarek po raz kolejny została doceniona przez twórców rankingu "Najpiękniejszych twarzy świata", gdzie zajęła pięćdziesiąte miejsce. Modelka zdradziła również, że rozstała się ze swoim chłopakiem Danielem Matsunagą. – Czasem miłość nie wystarcza – mówiła. Jakie wyzwania na nią teraz czekają?

Tim Walker i jego świat fantazji

Tim Walker jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych fotografów modowych na świecie. Jego oryginalne zdjęcia wyróżniają się nieszablonową scenografią i spojrzeniem na świat. W Victoria and Albert Museum znajdziemy wiele jego prac, o których w rozmowie z Anną Senkarą, opowiedziała kurator Lydia Caston.