Dzień Dobry TVN

sezon 1

Dzień Dobry TVN

„W stroju Adama” – metamorfoza Renaty

Renata Socha zwróciła się do stylisty Adama Chowańskiego, aby pomógł jej zmienić styl ubierania się. Jakie stylizacje zaproponował?

Miłość i pocałunki na planie „Miłość jest wszystkim”

„Miłość jest wszystkim” to nowa komedia świąteczna. Z aktorami filmu rozmawiała Kinga Burzyńska z „Dzień Dobry TVN”. Kogo zagrał Mateusz Damięcki? Czy Aleksandra Adamska znała wcześniej Damięckiego? – Poznaliśmy się na castingu do tego filmu – powiedziała aktorka. – Od razu jakoś dobrze nam się grało, dobrze nam się ze sobą rozmawiało – zdradziła.

Na co warto iść do kina?

Anna Wendzikowska powiedziała o filmach, na które warto wybrać się do kina. O czym jest produkcja „Narodziny gwiazdy”? – Hollywood kocha tę historię, bo to chyba czwarty czy piąty remake tej samej historii z lat 30. – wyjaśniła dziennikarka. – To jest historia dwóch gwiazd muzycznych, które się przecinają na swojej zawodowej drodze – dodała. Dlaczego Jamie Foxx jest zaskoczony rozmachem filmu „Robin Hood: Początek”? A jaka animacja czeka na dzieci w kinach?

Niezwykłe właściwości czosnku niedźwiedziego

Czosnek niedźwiedzi to roślina ozdobna i lecznicza. Gdzie lubi rosnąć? Jakie ma właściwości zdrowotne? – Świetnie działa przy zmęczeniu, świetnie działa u palaczy – wyjaśniła dr n. med. Danuta Myłek. – Kolejną zaletą jest działanie przeciwagregacyjne, czyli płytki się nie zlepiają, nie wytwarzają zakrzepów – dodała. – Odkaża drogi oddechowe, świetnie wspomaga leczenie onkologiczne – wymieniła alergolog. Jak można używać go w kuchni?

Jak zrobić piękny kalendarz adwentowy?

Dekoratorka Elżbieta Lepianka pokazała, jak zrobić kalendarz adwentowy. Jakie materiały wykorzystała?