Dzień Dobry TVN

sezon 8

Dzień Dobry TVN

Marta Gąska pokazała, jak upiększyć ciało, by wyglądało pięknie i olśniewająco. Jakich kosmetyków użyć i jak je zaaplikować, by opalić się i uzyskać efekt glow?

Budujemy zamki z piasku

Na plaży Stogi w Gdańsku Robert Stockinger porozmawiał o budowaniu zamków z piasku z Grzegorzem Pawelskim, który jest specjalistą w tej dziedzinie. Mężczyzna podzielił się kilkoma patentami na stworzenie okazałej budowli.

Hamak DIY

Lato sprzyja wypoczynkowi na tarasie lub balkonie, najlepiej w wygodnym hamaku. Ale co począć, kiedy go nie mamy? Uszyć własnoręczni! – Zrobienie hamaka jest bardzo proste. Potrzebujemy tylko naszych dwóch rąk, igły z nitką, ewentualnie maszyny. Cała akcja trwa z pól godziny – powiedziała dekoratorka Marta Błaszczyk, która pokazała, jak łatwo i szybko stworzyć hamak.

Wakacyjne grzeszki jedzeniowe

Gofry z bitą śmietaną, lody, smażona ryba, kiełbasa z rusztu i frytki. To nieodłączny element nadmorskiego wypoczynku. Czy możeby pozwolić sobie w wakacje na małe grzeszki jedzeniowe bez uszczerbku na zdrowiu i figurze? Ile musimy ćwiczyć, by spalić te dodatkowe kalorie? Na te pytania odpowiedzieli trener personalny Tomasz Choiński i dietetyk Milena Nosek.

Mopsomaniacy

Mopsy to urocze psiaki o nieoczywistej urodzie. Nic więc dziwnego, że ich właściciele tracą dla nich głowy. – Mopsy, pojawiając się w moim życiu, wszystko przewróciły do góry nogami – przyznał Filip Kaczorowski, psi behawiorysta i wielbiciel mopsów. Popularność mopsów wiąże się także z powstawaniem pseudohodowli, w których można kupić nieco tańsze psy, jednak obciążone wadami genetycznymi i chorowite. – To, co być może zaoszczędzimy, jeśli chodzi o cenę psiaka, niestety stracimy, jeśli chodzi o zachowanie go w dobrym zdrowiu  – powiedziała kynolog Anna Nocny.