Dzień Dobry TVN

sezon 8

Dzień Dobry TVN

Jakie owady są najbardziej niebezpieczne i kiedy ukąszenia są groźne dla ludzi? Pediatra Grażyna Jędrzejczyk opowiedziała o tym, jak sobie z nimi radzić i jak domowymi sposobami łagodzić reakcje po ukąszeniach.

Mam ochotę na… śniadanie w Radomiu

Lara Gessler odwiedziła Radom w poszukiwaniu ciekawego i smacznego miejsca, w którym można zjeść śniadanie. – Dawno nie widziałam karty śniadaniowej, w której coś by mnie zaskoczyło. A tutaj selekcja „benedyktów”, czyli jajek po benedyktyńsku, bardzo mi się podoba – przyznała Lara, oceniając lokal „Kraft”. Właściciel restauracji Mateusz Nowak zdradził dlaczego stworzył to miejsce i jakie były jego inspiracje.

Śniadaniowe inspiracje Lary Gessler

W kuchni „Dzień Dobry TVN” Lara Gessler przygotowała różne śniadania z jajkami w roli głównej, którymi zainspirowała się po odwiedzeniu Radomia. W jej menu znalazły się m.in. croque madame, jajka po benedyktyńsku i jajka po wiedeńsku.

Tatuaże i seniorzy

Często zastanawiamy się, jak tatuaże będą wyglądać na skórze, która się zestarzeje. Bohaterowie reportażu – seniorzy – pokazali przed kamerami swoje tatuaże i opowiedzieli, dlaczego się na nie zdecydowali.

Autorski przegląd prasy Joanny Mąkosy

Joanna Mąkosa opowiedziała o najważniejszych tematach, które pojawiły się w prasie.