Dzień Dobry TVN

sezon 8

Dzień Dobry TVN

Mateusz Hładki przedstawił skrót najciekawszych informacji ze świata show-biznesu. Okazało się, że znana wokalistka Adele jest ogromną fanką zespołu Spice Girls. Czy przyjaźń Mariny i Sary Boruc legła w gruzach? A jak Dominika Gwint przygotowuje się na swoją pierwszą rocznicę ślubu?

Jakim ojcem jest Olivier Janiak?

Już za kilka dni obchodzić będziemy Dzień Ojca. Jak to święto obchodzić będzie Olivier Janiak ze swoimi synami? Co według niego jest największym wyzwaniem w rodzicielstwie?

Makijaż i strój idealne na upały

Dziennikarz „Dzień Dobry TVN” rozmawiał ze znaną vlogerką Red Lipstick Monster, która zdradziła sposoby na utrzymanie idealnego wyglądu podczas upałów. A w co najmodniej będzie się ubrać tego lata doradziła projektantka Sabrina Pilewicz. – Zdecydowanie postawić na dobrą torebkę, bo akcesoria zawsze są w modzie – powiedziała.

Gabi Drzewiecka wydała płytę?

Dziennikarka Gabi Drzewiecka wydała ostatnio płytę. Jednak nie są to piosenki jej autorstwa, a przygotowana składanka utworów, które możemy usłyszeć w jej audycjach. Co się na niej znalazło?

Pogoda na dziś

Bartek Jędrzejak wybrał się do Term Uniejowskich, które jutro będą ponownie otwarte. Jakie nowe atrakcje tam na nas czekają?