Dzień Dobry TVN

sezon 8

Dzień Dobry TVN

Patrycja i Dawid Biegańscy są rodzicami pięciu chłopców. Ich życie rodzinne to prawdziwe wyzwanie i szaleństwo, ale zawsze mogą liczyć na pomoc dziadków. – Uważam, że rodziny wieloosobowe są inaczej przystosowani do życia. Są szczęśliwsi, jeden drugiemu pomaga, widzą to życie troszkę inaczej – powiedział Andrzej Laskowski, dziadek chłopców. Pani Patrycja prowadzi także bloga, na którym walczy ze stereotypem wielodzietnej rodziny i komentarzami dotyczącymi programu 500+. – Za pierwszym razem, gdy to usłyszałam, byłam po prostu wściekła, zbulwersowana, było mi bardzo przykro. Ale zaraz po tym pomyślałam sobie: „hej, przecież żadne z moich dzieci nie urodziło się w trakcie, kiedy ten program już istniał, on dopiero pojawił się później”. Mogę współczuć ludziom, którzy potrafią sprowadzić dzieci do kilku cyferek na koncie – powiedziała Patrycja Biegańska.

Jaki jest współczesny mężczyzna?

Psychoterapeuta Wojciech Kruczyński i seks coach Marta Niedźwiecka rozmawiali w studiu „Dzień Dobry TVN” o tym, jacy są współcześni 30-letni mężczyźni. Czego pragną, kogo szukają, z kim chcą założyć rodzinę i jakie związki z kobietami tworzą?

Lech Wałęsa i Leszek Balcerowicz – architekci wolności

30 lat po odzyskaniu wolności przez Katarzyna Kolenda-Zaleska przeprowadziła obszerną rozmowę z Lechem Wałęsą i Leszkiem Balcerowiczem, która ukazała się w książce „Wygrać wolność”. Jak wyglądała praca nad książką i dlaczego powstała?

Jak wygrywa się wolność

W studiu „Dzień Dobry TVN” Katarzyna Kolenda-Zaleska i Leszek Balcerowicz opowiedzieli o książce „Wygrać wolność”, o okresie transformacji po 1989 roku i o kulisach tworzenia się III RP. – Dla mnie było zaskoczeniem jak bardzo panowie [Lech Wałęsa i Leszek Balcerowicz] się dogadują, ale potem, jak już rozmawialiśmy to wychodziły na jaw różne rzeczy, o których nie wiedzieliśmy, np. to, że Lech Wałęsa proponował Leszkowi Balcerowiczowi funkcję premiera – zdradziła dziennikarka.