Dzień Dobry TVN

sezon 3

Dzień Dobry TVN

Jak i czym czyścić zabawki?

Specjalistka ds. domowego porządku Agnieszka Witkowska wyjaśniła w „Dzień Dobry TVN”, jak zadbać o czystość zabawek. Jak prać pluszaki?

Może i jestem mały, ale jem sam!

Jak żywić dzieci smacznie i zdrowo? Swoimi sposobami podzieliły się mamy: Justyna Kozłowska oraz Anna Trawka. – Dziecko ma wybór i uczy się jeść samo, bierze sobie do łapki brokuły, ziemniaka – powiedziała Kozłowska. – Pokazujemy, że jedzenie jest czymś fajnym, a nie papką, którą ktoś próbuje nam wcisnąć na siłę do buzi – dodała. – Próbuję różnych rzeczy, żeby to były zdrowe posiłki, miały dużo warzyw, owoców. Trzeba słuchać swojego dziecka, patrzeć, co lubi, a czego nie lubi – zaznaczyła Trawka. A jakie zdanie na ten temat miały dietetyczki Monika Hajduk i Monika Stromkie-Złomaniec.

Kuchnia bazylią pachnąca

Samar Khanafer przygotowywała w kuchni programu dania z bazylią w roli głównej. Jaki jest przepis na duszonego bakłażana z bazylią tajską?

Agnieszka „W stroju Adama”

Adam Chowański w kolejnym odcinku cyklu „W stroju Adama” pomógł zmienić styl Agnieszce Grzywacz, która pracuje w banku i jest mamą dwójki dzieci. Jakie stylizacje dla niej wybrał?

Autorski przegląd prasy Bartosza Węglarczyka

Bartosz Węglarczyk omówił, co znalazło się w dzisiejszej prasie. Dlaczego rząd Wielkiej Brytanii nie może podjąć ostatecznej decyzji w sprawie Brexitu?