Dzień Dobry TVN

sezon 8

Dzień Dobry TVN

Mateusz Hładki przedstawił swój flesz showbiznesowy, w którym opowiedział między innymi o ślubie piłkarza Piotra Zielińskiego z Laurą Słowiak. Reporter pokazał również, jak spędza wakacje aktorska para Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski. Opowiedział także o nowej piosence wyprodukowanej przez Donatana wspólnie z Robertem Lewandowskim. Czy utwór stanie się hitem tego lata? Co jeszcze ciekawego wydarzyło się w świecie gwiazd w ostatnich dniach?

Marina Opania – wędkarz z prawdziwego zdarzenia

Mateusz Hładki odwiedził przepiękne ranczo pod Warszawą, gdzie odbyły się zawody aktorów w wędkarstwie. Tam porozmawiał z Marianem Opanią, który opowiedział o swojej przygodzie z wędkarstwem oraz o swoich osiągnięciach. Czy aktor zaraził swoim hobby innych członków rodziny?

Niezwykły talent córki Waldemara Błaszczyka

Waldemar Błaszczyk w rozmowie z Mateuszem Hładkim opowiedział o oryginalnym talencie swojej córki Marysi. Dziewczyna pokazała na swoim Instagramie własnoręcznie wykonaną charakteryzację. Makijaż jest tym ciekawszy, że skupia się głównie na postaciach z horroru i świata fantastyki. Jakie plany na przyszłość ma Marysia Błaszczyk?

Jedzenie na drogę

Wakacje już za pasem, warto więc zaplanować podróż, aby przebiegła ona sprawnie i wygodnie. W kuchni „Dzień Dobry TVN” Piotr Kucharski pokazał, jakie smakołyki można przygotować na trasę. Jak zrobić zdrowy napój izotoniczny?

Pogoda na dziś

Na dachu na rogu Marszałkowskiej i Hożej Bartek Jędrzejak opowiedział o zagrożeniach związanych z klimatyzacją oraz jak chronić się przed upałami. Prezenter pokazał również dzisiejszą prognozę pogody.

Kobiece problemy. Gdy cykl jest za długi lub za krótki

Zaburzenia cyklu menstruacyjnego dotyczą co piątej kobiety w Polsce. W studiu programu ginekolog dr Anetta Karwacka wyjaśniła, co kryje się za pojęciem zaburzenia miesiączkowania oraz jak wygląda prawidłowy cykl. Opowiedziała również, co należy zrobić w wypadku powtarzających się problemów z miesiączkami i jakie konsekwencje może nieść zaniedbanie tego przypadku. Jakie są najczęstsze objawy zaburzeń? Jakie rodzaje leczenia są dostępne?