Dzień Dobry TVN

sezon 8

Dzień Dobry TVN

Pierwszy samodzielny wyjazd dziecka to prawdziwa wyzwanie i trudne chwile dla rodziców. Psycholog Magdalena Chorzewska zdradziła, kiedy jest odpowiedni czas na samotne wakacje. Małgorzata Rozenek-Majdan i Alżbeta Lenska opowiedziały o swoich doświadczeniach i o tym, jak one znoszą rozłąkę z dziećmi.

Testosteron przy drążku

Czy balet jest zarezerwowany tylko dla dziewczyn? Wcale nie. I świadczy o tym historia Mateusz Buszki, który od 4 roku życia trenuje taniec. – Troszeczkę tak się utarło, że balet jest niemęski. Balet jest bardzo, bardzo męski. To jest potężny wysiłek fizyczny, atletyczna praca. Porównujemy ten wysiłek do wysiłku olimpijczyków, biegaczy , którzy biegają maratowy – powiedział Marek Pretki, nauczyciel baletu.

Sycące sałatki dla ochłody

Cristina Catese podzieliła się przepisem na sałatkę makaronową z groszkiem, oliwkami, pomidorkami cherry, karczochami, bazylią i makrelą.

Roksana Węgiel: „Wszystko zaczęło się na obozie judo”

Roksana Węgiel ma zaledwie 14 lat, a już może się pochwalić licznymi sukcesami. Gdzie i jak zaczęła się jej kariera muzyczna? – Od najmłodszych lat ciągnęło ją do sportu. Najpierw chciała chodzić na akrobatykę, później doszło judo, tańce, a śpiew wyniknął przez przypadek – powiedziała mama Roksany Edyta Piechnik. O czym teraz marzy młoda wokalistka?

Roksana „Roxie” Węgiel. Nastolatka, która podbiła Polskę

Roksana Węgiel opowiedziała o tym, jak wygląda życie po wygraniu dziecięcej Eurowizji. Jakie są blaski i cienie jej kariery muzycznej?