Dzień Dobry TVN

sezon 39

Dzień Dobry TVN

Polskie koronczarki pobiły rekord Guinnessa. W Beskidach powstała największa na świecie serweta z koronki koniakowskiej. Niebawem to dzieło trafi do Dubaju na wystawę Expo. - Do jej produkcji użyłyśmy 61 kilometrów nici - zdradziła Lucyna Ligocka-Kohut, pomysłodawczyni wyjazdu. Ile czasu zajęło im zrobienie serwety?

Dania na poprawę humoru

W kuchni “Dzień Dobry TVN” Szymon Czerwiński przedstawił pomysły na dania, dzięki którym uśmiech sam się pojawia na twarzy. Jakimi pomysłami się podzielił?

Zrób to sam - dziecięce krzesełko

Większość osób wyposażając mieszkanie korzysta z gotowego asortymentu. W ramach cyklu "Sama to ogarniesz" Magda Borowiak-Wróblewska pokazała, jak w łatwy sposób przygotować designerskie krzesło dla dziecka bez konieczności kupowania nowego. - Najlepiej przerabiać drewniane stołki, ponieważ łatwo skrócić ich nogi, aby dopasować do wzrostu dziecka - powiedziała projektantka wnętrz. Jak namalować wesołe wzory na drewnie?

Niezwykłe meble z żywicy

Wiktoria Cieniewska pasjonuje się tworzeniem mebli z żywicy. W studiu “Dzień Dobry TVN” przygotowała stół z drewna i żywicy epoksydowej. Taki mebel możemy postawić w domu, jak i w ogrodzie. Z pewnością nada unikatowy charakter każdemu pomieszczeniu. Jak stworzyć efekt morza i fali z żywicą epoksydową?