Dzień Dobry TVN

sezon 39

Dzień Dobry TVN

Kamil Kuczak jest zawodnikiem klubu Garbarnia Kraków. W 2014 roku wywalczył w klubie Wisła Kraków mistrzostwo Polski juniorów. W ubiegłym roku wykryto u niego nowotwór jądra. - Grałem mecze jeszcze po diagnozie. W drużynie oprócz trenera nikt nie wiedział o mojej chorobie. Po ostatnim gwizdku na meczu po prostu się rozpłakałem - powiedział piłkarz. Podczas drugiego cyklu chemioterapii narodził się syn Kamila. Dziś wrócił na boisko i stara się uświadomić mężczyzn, jak ważna jest regularna profilaktyka.

Historia polskiego piłkarza przestrogą dla mężczyzn

Były zawodnik Wisły Kraków wygrał z rakiem jądra. Dziś Kamil Kuczak gra w klubie Garbarnia Kraków, wychowuje syna i uświadamia innych, jak ważne jest wczesne wykrywanie nowotworów. - Guz często jest przez pierwsze kilka lat w ogóle niewyczuwalny - wyjaśnił prof. dr hab. med. Jakub Dobruch. W jaki sposób należy się samodzielnie badać? O tym w studiu “Dzień Dobry TVN” opowiedział lekarz urolog.

Pogoda na dziś

Bartek Jędrzejak odwiedził Nową Wieś Kosowską. Prezenter sprawdził, co zrobić w ferie zimowe, gdy za oknem burza śnieżna. Przy okazji opowiedział o prognozie pogody na dziś.

5 tys. km w jeden weekend

Robert Maliński przejechał prawie 5 tysięcy kilometrów po Polsce w jeden weekend. Długo się nie cieszył tym wyczynem, ponieważ kilka dni później jego rekord przejechanych kilometrów pobił Mateusz Mahamid. Miłośnik kolei w ciągu dwóch dni przesiadał się 16 razy. - Pierwszego dnia podróż odbyła się według planu. W kolejnym dniu pociąg miał 50 minut opóźnienia, co zmieniło mój cały plan wycieczki - powiedział rekordzista. Jakich przygód doświadczyli mężczyźni na swoich drogach?