Dzień Dobry TVN

sezon 8

Dzień Dobry TVN

Krzysztof Skórzyński prywatnie jest ojcem trójki dzieci. Rodzicielstwo miało ogromny wpływ na zmianę jego podejścia do życia i skłoniły go do napisania książki - "Świat na głowie. Rozmowy z ojcami o największym wyzwaniu życia". W swoim dziele przedstawia obraz czasami bardzo trudnego, prawdziwego ojcostwa.

W rodzinie siła

Harazińscy to jedyna w Polsce sześciopokoleniowa rodzina, której wszyscy członkowie żyją w Gdańsku. Co jest według nich w najważniejsze w życiu? Jak udaje im się przetrwać bez kłótni i nieporozumień?

Pogoda na dziś

Maciej Dolega odwiedził nowo odrestaurowany Park Moczydło, skąd przedstawił również prognozę pogody na najbliższe dni.

Metamorfoza Kamila

Adam Chowański zaprosił do studia pana Kamila, by przeprowadzić jego metamorfozę. Uczestnik miał dość formalnego stylu i chciał zmienić swój ubiór na nieco luźniejszy. Stylista dobrał mu wzorzystą koszulę i letnie, jasne spodnie. Czy był zadowolony?

Wybory Miss Polski UK & Ireland 2019

Anna Senkara wybrała się na emocjonujące wydarzenie dla fanów piękna i mody. Kto zdobył koronę w Finale Miss Polski UK & Ireland? Reporterka rozmawiała z uczestniczkami pytając je, dlaczego zdecydowały się na udział w konkursie. – Żeby zdobyć więcej pewności siebie – wyznała zdobywczyni korony Aneta Wątor. Jak przebiegała impreza?