Dzień Dobry TVN

sezon 8

Dzień Dobry TVN

W końcu nadeszły czerwcowe upały i prawdopodobnie trwać będą przez całe lato. Niestety są one  niebezpieczne dla naszego zdrowia. W programie „Dzień dobry TVN”  Klaudia Podkalicka oraz Ariel Szczotok rozmawiali z prowadzącymi o tym, jak wysoka temperatura wpływa na reakcję kierowców oraz nasze bezpieczeństwo. Jak uchronić się przed udarem słonecznym?

Baseny dla mieszczuchów

Maciej Dolega odwiedził nowo odrestaurowany Park Moczydło, którego ponowne otwarcie nastąpi jutro. Kto z mieszkańców dusznych miast nie ma czasem ochoty na relaks nad wodą? To miejsce jest do tego idealne. Prezenter przedstawił również prognozę pogody na najbliższe dni.

Pora zdjąć krawat i trochę wyluzować

Adam Chowański zaprosił do studia pana Kamila, by przeprowadzić jego metamorfozę. Uczestnik miał dość formalnego stylu i chciał zmienić swój ubiór na nieco luźniejszy. Czy styliście się to udało?

Fat Lovers w "Studio Winda"

W każdy piątek w programie "Studio Winda" pojawiają się nowi goście. W dzisiejszym odcinku wystąpili Fit Lovers - Pamela i Mateusz musieli zmierzyć się z nie lada wyzwaniem. Gwiazdy przeszły metamorfozę i na chwilę stały się Fat Lovers. Duet zaprezentował również swoje umiejętności wokalne oraz siłę i spryt w rzucaniu kurą do celu.